چگونه کار می کند

پلنز چگونه کار می کند

با روند کار در پلنز آشنا شوید...

پلنز پلتفرمی برای استفاده از خدمات آنلاین طراحی ساختمان می باشد. کافیه بدونید چی می خواید و چقدر بودجه دارید!

 • چه کسانی می توانند از پلنز استفاده کنند؟

  کارفرمایان، مهندسین و طراحان تمامی رشته های مرتبط با ساختمان، شرکت ها و دفاتر معماری و ساختمانی

  • کارفرمایان می توانند با قرار دادن پروژه خود در پلنز پیشنهاداتی از سوی مهندسین دریافت و متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنند.
  • مهندسین نیز می توانند با توجه به توانایی های فردی خود اقدام به درآمدزایی کنند و بدون نیاز به حضور در محیط کار، به صورت دورکاری پروژه های خود را انجام دهند. همچنین می توانید سرویس هایی که توانایی انجام آنها را دارید را برای فروش در پلنز قرار دهید.
  • دفاتر و شرکت ها نیز با توجه به پتانسیل های خود می توانند پیشنهادات مناسبی را به کارفرمایان ارائه دهند و همانند مهندسان سرویس هایی که قادر به ارائه آنها هستند را در پلنز ثبت کنند تا متقاضیان بتوانند آنها را خریداری کنند.
 • هزینه ارائه این خدمات چقدر است؟

  هزینه ها

  هزینه ای برای ثبت سفارش کارفرمایان از سوی پلنز دریافت نمی شود.

 • ارسال پیشنهاد و دریافت پیشنهاد

  پیشنهادهای سایت

  اگر کارفرما هستید در پلنز خود را با عنوان کارفرما ثبت نام کنید و به راحتی پروژه خود را در پلنز ارسال کنید تا مهندسان با پیشنهادهای خود شما را شگفت زده کنند.

  اگر فریلنسر هستید خود را با عنوان فریلنسر در پلنز ثبت نام کنید تا به پروژه های ثبت شده دست پیدا کنید و همچنین در صورتی که سرویسی را می توانید اراِه دهید، آن را ثبت کنید تا بفروشیدش!

 • تخفیف هم ارائه میشود؟

  با پلنز، پلنت رو بچین

  بله، درصورتی که به تعداد مشخص شده در سطوح کاربری پروژه سفارش دهید، برای ارتقا تخفیف خواهید گرفت.

در حال کار

درآمد شما از سایت

بررسی درآمد های قابل کسب کارفرما و فریلنسر

هرکس با هر مهارتی می تواند در پلنز کسب درآمد کند. کافیست توانایی ها و خدمات خود را در پلنز معرفی کنید تا نه تنها کارفرمایان بلکه دیگر مهندسان نیز از سرویس های شما استفاده کنند و درآمد قابل توجهی را برای شما به همراه داشته باشد.

 • درآمد از دریافت پروژه

  فریلنسرها

  بر اساس بودجه پیشنهاد شده از سمت کارفرما باید پیشنهاد خود را ثبت کنید و به دلیل فضای رقابتی در پلنز بایستی پیشنهادی جذاب ارائه دهید تا پروژه ازآن شما شود

 • درآمد از ارائه سرویس

  فریلنسرها

  هر توانایی یا خدماتی که می توانید ارائه دهید را ثبت کنید و برای آنها موارد اضافه و جانبی هم مشخص کنید تا آنها را بهتر به فروش برسانید.

  مثل: توانایی در رندریگ، مدلینگ و... یا دارای پروانه نظام مهندسی و توانایی ارائه برگه سبز و...

 • هزینه ارائه این خدمات چقدر است؟

  درآمد شما

  ارائه خدمات و ارائه پیشنهاد برای پروژه ها برای فریلنسرها هزینه ندارد و پلنز سهم خود را بعد از انجام پروژه یا فروش سرویس دریافت می کند تا فریلنسرها هزینه ای قبل از کسب درآمد از طریق پلنز متحمل نشوند.

 • کمیسیون

  کارمزد پلنز

  پلنز با توجه سطح کاربری کارمزد از درآمد فریلنسرها را مشخص می کند.

در حال کار

شروع کسب و کار

با قدرت شروع کنید و پروژه بگیرید

توانایی های خود را لیست کنید و خوب به یادآورید چه کارهایی انجام داده اید، از همه کارهایتان تصویر تهیه کنید و در نمونه کارهایتان قرار دهید و مهارتهایتان و همچنین مدارک تحصیلی و افتخاراتتان را در پروفایل خود ثبت کنید تا کارفرمایان بیشتر با شما آشنا شوند و بتوانند به شما اعتماد کنند. از طرفی پروژه های متنوع تری به شما پیشنهاد می شود. از اراِه سرویس قافل نشوید!

 • پیشنهاد بفرستید

  ثبت پیشنهاد

  پروژها با مهارت های شما لیست می شوند و می توانید آنها را ببینید. برای پروژه هایی که توانایی انجامشان را دارید پیشنهاد بفرستید، پیشنهادی که کارفرما نتونه رد کنه!

 • پروژه بفرستید

  کسب و کار

  پیشنهادهای متنوع از افراد و شرکت هایی با توانایی های متنوع برای پروژه خود دریافت کنید و آن را با مناسب ترین قیمت و کیفیت به سرانجام برسانید.

 • استخدام کنید

  استخدام فریلنسر

  فرد یا شرکت مناسب را انتخاب کنید. پلنز هزینه شما را تا پایان انجام پروژه نزد خود نگه می دارد و پس از تحویل پروژه توسط شما هزینه به فریلنسر پرداخت خواهد شد.

در حال کار